O nas

BlogHouse.pl to internetowy dom, który zamieszkują blogi z charakterem… Tak brzmiała myśl wyjściowa od początku towarzysząca naszym zamiarom. Tworzymy platformę poświęconą stylowi życia, który sami pielęgnujemy – życia z pasją, aktywnego, bogatego w emocje, wypełnionego sensem, sztuką i optymizmem.

To przestrzeń dla ludzi młodych duchem. Możesz mieć nawet sto lat, ale jeśli nadal czujesz pozytywne wibracje, jeśli życie nie wbija cię w fotel lenistwa, jeśli czujesz potrzebę tworzenia, myślenia, radosnych poszukiwań i zmian – zostań tu z nami na dłużej.

Będziemy pisali, już piszemy!, o zdrowiu, a ponieważ ono zaczyna się… na talerzu, my zaczęliśmy od zdrowego sposobu odżywiania, od naszej diety JEM 2.0.

Kochamy muzykę – nie mogło jej zabraknąć! Tak urodziły się nasze Muzolinki…

Czytamy książki, chodzimy do kina, odwiedzamy pracownie nietuzinkowych polskich projektantów, piszemy o uczuciach – temu poświęcony jest nasz blog lifestyle’owy.

Lubimy fotografię, nie da się ukryć. Stąd obecność Joli Lipki, znakomitej artystki, i jej Marka… Kim jest Marek? Niespodzianką.

Pokolenie trzydziesto-czterdziestolatków, do którego kierujemy BlogHouse.pl w pierwszej kolejności, znajdzie tu powrót do czasów swojej młodości, kiedy jednym ze sztandarowych gadżetów był Kalendarz Szalonego Małolata. Co dzisiaj słychać u Młodych i Szalonych? Jak urośli, jakie mają problemy, o czym myślą?

Nie zabraknie rozmów o mediach, rozwoju osobistym, o marketingu i czasem także o polityce, bo w końcu dotyka każdego z nas. W przygotowaniu są kolejne blogi, poświęcone recenzjom książek, psychologii, dzieciom. Niektóre pomysły ciągle się rodzą, do innych poszukujemy kolejnych wykonawców – jeśli zatem masz świetny pomysł na atrakcyjny, tematyczny blog, znajdź nas!

W imieniu Grupy Przyjaciół, z którymi mam przyjemność prowadzić ten serwis – Ani, Joli, Wojtka i Jacha – oraz coraz liczniejszej gromady współpracowników, zapraszam do lektury i wspólnych ćwiczeń w sztuce rozmawiania. Lubimy rozmawiać!

Jacek Prześluga